4 étkezési szokás, ami rosszat tehet 30 év felett
Amit huszonévesen elbír az ember emésztése, azt harminc fölött már lassan kevésbé tolerálja. Ezeket a szokásokat érdemes végre elhagyni, ha betöltötted a harmadik X-et.
Stuth-Nagy NikiAmit huszonévesen elbír az ember emésztése, azt harminc fölött már lassan kevésbé tolerálja. Ezeket a szokásokat érdemes végre elhagyni, ha betöltötted a harmadik X-et.
Stuth-Nagy NikiHa nem szereted, vagy éppenséggel allergiás vagy a tojásra, akkor egy igen fontos fehérjeforrástól esel el. Szerencsére jó pár olyan növényi alapanyag akad, mely dúskál fehérjében, lássuk.
Liptai LillaHa eddig azért nem kedvelted a Pilatest, mert untad, és nehéznek találtad a gyakorlatokat, akkor próbáld ki ezt az új válfaját, ami sokkal szórakoztatóbb és pörgősebb.
Liptai LillaAz infláció az egekben, a hatósági áras csirkefarhát és finomliszt pedig nem éppen a legegészségesebb – mit tegyen az ember, ha szeretné olcsón megúszni az egészséges étkezést?
Stuth-Nagy NikiBár a halak alapvetően egészségesnek mondhatók, akadnak közülük olyanok, melyeket különösen gyakran kéne fogyasztanod az egészséged érdekében.
NosaltyCsak azért, mert túl vagy a hatodik x-en, nem kell lemondanod az edzésekről. Mutatjuk, melyek a legjobb mozgásformák, melyeket bátran űzhetsz.
NosaltyIgen, sajnos a spenót, a paradicsom, a körte vagy az eper is a legszennyezettebbek között van, de a legtisztább alanyokra is fény derül.
NosaltyBár nem biztos, hogy mindenki szereti, és nem is juthatsz hozzá a boltban csinos palackokban, de egészen olcsó, természetes, és nagyon jót tesz, ha edzés után ezt kortyolgatod.
NosaltyKevés szó esik róla, pedig a réz elengedhetetlen az egészséges szívhez, csontokhoz és agyműködéshez, különösen idősebb korban. Ezek az ételek a legjobb rézforrások, ezért ne hagyd ki őket az étrendedből!
Szász NóriMit csinálj, ha mégsem használtad fel a felolvasztott csirkét? Biztonságos újra lefagyasztani, vagy dobhatod a kukába?
Stuth-Nagy NikiGyakran felkelsz éjszaka, mert pisilned kell? Ez nem véletlen, ugyanis ezt az állapotot noktúriának hívják, és egy bizonyos tápanyagból többet kéne enned ahhoz, hogy elmúljon.
Szász NóriVilágszerte komoly problémát jelent az élelmiszerhulladék mennyisége – az alábbi tippekkel tehetsz azért, hogy a saját háztartásodban kicsit jobb legyen a helyzet.
Stuth-Nagy NikiA mealprep, vagyis az előre dobozolás nagyon sok szempontból hasznos: olcsóbb magadra főzni, egészségesebb, és időt nyersz vele hosszú távon. A tudomány szerint is rengeteg előnye van.
Stuth-Nagy NikiA Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége az OKOSTÁNYÉR® program segítésével eligazít minket a húsvéti lakmározás egészségesebb világában.
NosaltyNem tudunk betelni a nosztalgikus receptekkel - a szívünk visszahúz a nagyihoz, a régi nyarakhoz és a kedves ovis emlékekhez. Éppen ezért egész héten nyárias, már kiskorunkban is imádott nosztalgikus ebédekkel várunk titeket, 7 nap, 7 étel című sorozatunk következő részében.
Brecz JuditA heti ételhoroszkópot nagyon komolyan vesszük, ezért nem vagyunk restek mindenkinek két kézzel szórni a bulgurt, mert amit a csillagok megjósoltak, az bizony úgy is van, akkor is, ha az ebédről van szó!
Macsuga ViktóriaNem leszünk restek ma is sütőt kapcsolni, ha a zöldségleves és a rakott krumpli után (ami ráadásul édesburgonyás!) ezt a cseresznyés tejpitét kell elnyammogni.
Macsuga ViktóriaA menza ételeit lehetett imádni vagy utálni, de bizonyos fogások látványát valószínűleg sosem felejtjük el. Vajon akkor is felismered őket, ha csak egy apró részletet mutatunk belőlük?
Az előételünk előfeltételezi, hogy itt-ott már belefuthatunk némi nyári csöves kukoricába, a főétel az autentikus görög nyarakat hozza tányérra, a desszert pedig a retró családi szülinapokat, ünnepnapokat idézi meg.
A vacsora időpontja, az esti nassolás és az alvás minősége is befolyásolja a fogyást. Mutatunk 5 esti szokást, amely segíthet a testsúlycsökkentésben - és ezt a dietetikus is alátámasztja.
Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...
Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.
Ebben nem ismerek megalkuvást. Nem, ez lehet, hogy nem klasszikus pitetészta. Mi több, egy egészen más sütinek a tésztája, de amióta édesmama kitalálta, hogy így süti, rá kellett ...