Ezeket ettük, amikor anyunak és apunak nem volt pénze hónap végén

Összegyűjtöttük azokat az ételeket, amiket a szüleink akkor főztek, amikor nem volt pénzük hónap végén. Ha spórolni szeretnétek, ezek közül válogassatok! 

Hónap vége van, éppen azon morfondírozunk, mit főzzünk magunknak ebédre a hét hátralévő részében. Egy kicsit nosztalgiáztunk, eszünkbe jutottak a régi emlékek, amikor szüleink próbálták meg olcsón megoldani az ebédet, mert már minden pénzük elment a számlákra és a mi kívánságainkra. Összeszedtük, hogy milyen olcsó, spórolós ételeket ettünk gyerekkorunkban, amik ma is életmentőek lehetnek, ha pénzt akarunk megtakarítani.

Pénztárcakímélő levesek

Abszolút kedvenc volt anyukáink körében a tojásleves és köménymagos leves. A tojáslevesbe nem kellett csak néhány tojás, ami elég olcsó alapanyagnak számított a régi szép időkben. A lényeg az volt, hogy olyan levest főzzön anyu, amibe nem kell sok alapanyag. Kedvelt volt még a krumplileves, a paradicsomleves és a zöldségleves, ami sárgarépából, fehérrépából, esetleg zellerből állt. Hónap végén bizony nem került hús a levesbe, mert arra már nem akartak költeni szüleink.

Ezek közül válogattak anyukáink:

Olcsó és gyors tészta

Hónap végén általában húsmentesen ettünk. Talán a resztelt máj volt az egyetlen húsétel, ami még hónap végén is az asztalra került, csak hát azt meg ugye nem szerettük gyerekként.

Szüleink kedvencei voltak ilyenkor a gyorsan és olcsón elkészíthető tésztaételek, mint például a grízes, tejfölös-sajtos, kakaós, túrós tészta vagy a sokak által kedvelt grenadírmars:

Pörköltet is ehettünk, feltéve, ha húsmentes volt. A tojás- és a gombapörkölt kis büdzséből is kihozható. De a főzelékek is jó megoldást nyújtottak a pénzügyi gondokra. Fasírt hónap végén nem nagyon került bele, inkább virslivel pótolták a hússzükségleteinket.

Egyszerű desszertek

Egy gyerek desszertre is vágyik a vasárnapi ebéd után. Emlékszünk, hogy ha épp nem volt otthon csoki vagy cukorka, akkor kinyitottuk a konyhaszekrényt, és kivettük pudingport, és azt főztük meg anyu társaságában. Hónap végi nagy kedvenc volt még a tejbegríz, a bundás alma és a "tojáskevert", ami nem más volt, mint tojássárgája cukorral elkeverve.

Olcsók és édesek hónap végére:

Nálatok mi számított olcsó ételnek a hónap végén? Várjuk a tippjeiteket!

Ezeket olvastad már?

Legújabb receptek

Kovászos uborka hagyományosan

A kovászos uborka az a savanyúság, amelyet nyáron majdnem minden magyar család hűtőjében megtalálunk, méghozzá egy jó nagy befőttes üveggel. Jól behűtve akár magában is frissítő ...

Citromfagyi

Mindösszesen 5 alapanyag és pár óra pihentetés szükséges hozzá, hogy elkészítsétek a szezon legfinomabb citromfagylaltját. Nem kell se fagylaltgép, se extra alapanyagok: dobjuk össze 10 ...

Címlapról ajánljuk

További cikkek

Top Receptek

Kovászos uborka egyszerűen

Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos  praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...

Egyszerű tökfőzelék

Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.

Legegyszerűbb meggyes kevert

Amikor gyors és finom sütire vágyunk, tökéletes választás. Nem csak meggyel, hanem bármilyen gyümölccsel, de akár csokival vagy magokkal, illetve ezek keverésével is elkészíthető.