Macsuga Viktória cikkei
Címlapról ajánljuk
9 mennyei csokis muffin, ami még a hőségben is jólesik
Bár a hőségben kevésbé kívánjuk a tartalmasabb cukros édességeket, de néha azért nincs mit tenni, vágyunk rá, az éhségét pedig csillapítania kell!
Nosalty8 színes, könnyed és laktató zöldségragu, amiből kétszer szedsz
A nyár legmelegebb napjain sokan kevésbé kívánják a húsételeket, ezért is jutott eszünkbe, hogy összegyűjtsünk pár olyan receptet, amelyben a legfinomabb zöldséges ragukat mutatjuk be. Gyorsak, frissek, könnyedek és mégis laktatóak, ráadásul mindegyiknek egyedi a fűszerezése!
Nosalty9 szuperszaftos ebédötlet, amiből vacsorára is jut
Olyan főételeket gyűjtöttünk össze nektek, melyekért tudjuk, hogy rajongtok, de akár két étkezésre elegendő adagot is gond nélkül összehozhattok, ráadásul naaaagyon krémesek.
NosaltyTovábbi cikkek
5 dolog, ami a testedben történik, ha naponta fogyasztasz tojást
A tojás az egyik legolcsóbb fehérjeforrásunk még mindig, ráadásul rengeteg szuper előnnyel számolhatunk, ha rendszeresen fogyasztjuk.
12 fantasztikus burgonyaköret, ha unod a sima sült krumplit
A burgonyából csodás köreteket lehet készíteni a sült krumplin és a burgonyapürén kívül is. Ezt most be is bizonyítjuk!
Mélyszegénységben élő romák által termelt kovászos uborka kerül ebbe a...
A Kiútprogram és a budapesti Babka Deli együttműködéséből született első kovászos uborka, amely a program őstermelőinek uborkájából készült, és amely az észak-kelet magyarországi roma családoknak segít, hogy uborkatermelővé váljanak. Az ő uborkájukból készül a Deli házi kovászos uborkája, amely felkerül a Babka Deli állandó nyári kínálatába, valamint étlapjára is.