Ekkor kéne meginnod az első kávét a dietetikus szerint

Nem mindegy, mikor fogyasztod el az első kávédat, hiszen ha rosszkor iszod, nem feltétlenül tesz jót a testednek a szakértő szerint.

Te is azok közé az emberek közé tartozol, akik ki sem tudják nyitni rendesen a szemüket, amíg nem isszák meg az első kávéjukat? Pedig nem feltétlenül teszel jót vele a szervezettednek, sőt a kedélyednek sem, ha kávéval indítod a napodat. De akkor mikor érdemes elfogyasztani az első kávét? Dietetikus válaszol a kérdésre!

Ekkor kéne meginnod az első kávét a dietetikus szerint

A kávé frissítő, élénkítő hatását a benne lévő koffein biztosítja. A koffein serkenti az anyagcserét, a szív- és agyműködést, légzést, növeli a vérnyomást és a pulzusszámot, fokozza a vizelet-elválasztást, tágítja az ereket. Blokkolja fáradtságjelző, éberséget okozó anyag – az adenozin hormon – hatását, valamint serkenti az adrenalin termelődését. Nem csoda hát, hogy élénkebbnek érezzük magunkat tőle, hiszen megszünteti az álmosságot, javítja a hangulatot, gyorsítja a gondolkodást

– mondta el Tarnai Irén dietetikus.

A megfelelő időpont

Napi 2-3 csésze kávé fogyasztása fejti ki a legtöbb jótékony hatást. Persze nem szabad túlzásba vinni a koffeinfogyasztást, hiszen már 5-6 csésze után kellemetlen tüneteket tapasztalhatsz. Ilyen például a szédülés, hányinger, hányás, idegesség vagy rendellenes szívverés.

A mennyiség mellett arra is érdemes odafigyelned, mikor fogyasztod el az első feketét. Érdemes az első kortyokkal várni, mivel a szervezet kortizolszintje (szervezetünk napi ritmusát szabályozó hormon, amelyről legtöbbször a stressz kapcsán hallhatunk) reggel 8 és 9 óra között a legmagasabb.

Éppen ezért javasolt a kávéfogyasztást 9:30 és 11:30 között megejteni, délután pedig 13:30 és 17 óra között ajánlott a kávészünet. Közvetlenül ébredés után egy pohár víz is jelentős lökést ad szervezetünknek.

Éhgyomorra ne!

A szakértő szerint semmiképpen nem szabad, hogy a kávé helyettesítse a reggelit, tehát ne fogyaszd éhgyomorra. Amellett, hogy a benne lévő csersav fokozza a gyomorsav-képződést, a felgyorsult szívverés miatt feszültebbé és idegesebbé is válhatsz. A szénhidrát-anyagcserének sem tesz jót, különösen akkor, ha tejjel iszod, hiszen így megemelkedik a vércukorszinted. A legjobb, ha egy rostban gazdag reggelivel indítod a napot, és csak utána iszod a kávédat.

Forrásunk volt.


Még több kávé:

Ajánlott videó

Legújabb receptek

Kovászos uborka hagyományosan

A kovászos uborka az a savanyúság, amelyet nyáron majdnem minden magyar család hűtőjében megtalálunk, méghozzá egy jó nagy befőttes üveggel. Jól behűtve akár magában is frissítő ...

Citromfagyi

Mindösszesen 5 alapanyag és pár óra pihentetés szükséges hozzá, hogy elkészítsétek a szezon legfinomabb citromfagylaltját. Nem kell se fagylaltgép, se extra alapanyagok: dobjuk össze 10 ...

Címlapról ajánljuk

További cikkek

Top Receptek

Kovászos uborka egyszerűen

Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos  praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...

Egyszerű tökfőzelék

Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.

Legegyszerűbb meggyes kevert

Amikor gyors és finom sütire vágyunk, tökéletes választás. Nem csak meggyel, hanem bármilyen gyümölccsel, de akár csokival vagy magokkal, illetve ezek keverésével is elkészíthető.