Tilos saját dobozba kérni az elviteles ebédet? - kiderült, mi az igazság

Kérheted-e az ebédedet saját éthordóba az étteremben? Sok helyen nem adnak így ki ételt, pedig nem tilos.

Az egyszer használatos ételes dobozok és kávés poharak okozta szemétmennyiség csökkentésére születnek törvényjavaslatok, városok keresik a megoldást, de egyénileg is meg kell tennünk mindent, amit csak tudunk. De mi van akkor, ha hiába állunk oda a kifőzdéhez a saját dobozunkkal, mert nem hajlandóak abban kiadni az ételt?

A Tudatos Vásárlón jelent meg egy cikk az elviteles rendszer okozta hulladékmennyiségről, amiből borzasztó számok derültek ki. Becsléseik szerint 2017-ben Budapesten 13 millió ételes doboz és 27 millió műanyag kávés pohár kerülhetett a kukába. Persze a műanyag nem ördögtől való, ahogy írják “sok esetben – többek között élelmiszer-biztonsági szempontból – igenis indokolt a használata”, de ez nem az az eset.

Mind láttunk már kifőzdéknél, éttermeknél olyan kiírást, hogy csak saját dobozban hajlandóak kiadni az elviteles ételt. Az indok, hogy a megfelelő higiéniát csak a saját dobozaikkal tudják garantálni és egy ragacsos műanyag dobozt a konyhába sem vihetnek be. De vajon tényleg létezik ilyen jogszabály? A cikkben ezzel kapcsolatban megszólalt a Nemzeti Élelmiszer-biztonsági Hivatal is, amiből kiderült

“a közfogyasztásra ételt készítő és forgalmazó létesítményekben nem tilos az ételt ételhordóban kiadni“.

„Gondosan ügyelni kell arra, hogy az átvett edényekkel sem a tálalóteret, sem az adagolt ételeket nem szabad szennyezni. Éppen ezért sokan választják inkább azt a megoldást, hogy nem kezelik a fogyasztók kétes tisztaságú edényeit, hanem azok helyett eldobható műanyag dobozokba tálalnak. Ezt a tevékenységet a vállalkozásoknak kell szabályozniuk a saját HACCP rendszereikben, ahol a lehetőségeket és az élelmiszer-biztonsági szabályokat egyedileg kell szinkronba hozniuk.”

Ebédötletek:

Tehát érthető módon a vendéglátósok attól való félelmükben, hogy ételmérgezést kapunk a saját koszos dobozunktól, de végül mégis őket büntetik meg, inkább nemet mondanak a saját dobozainkra. A szabályozás viszont megengedő, nem hivatkozhatnak tiltásra, de nem is kötelezhetjük rá az étkezdét, hogy elfogadja a mi dobozunkat.

Ha szeretnénk minél kevesebb teljesen felesleges hulladékot termelni, érdeklődjünk előre és olyan helyet válasszunk, ami ilyen ilyen formában is támogatja a hulladékcsökkentést és elfogadják az ételhordónkat, vagy a kávés poharunkat. A dobozainkat pedig alaposan mossuk ki, mielőtt újra használnánk.

Még több érdekes cikk a Gardenistán.

Ezeket olvastad már?

Legújabb receptek

Kovászos uborka hagyományosan

A kovászos uborka az a savanyúság, amelyet nyáron majdnem minden magyar család hűtőjében megtalálunk, méghozzá egy jó nagy befőttes üveggel. Jól behűtve akár magában is frissítő ...

Citromfagyi

Mindösszesen 5 alapanyag és pár óra pihentetés szükséges hozzá, hogy elkészítsétek a szezon legfinomabb citromfagylaltját. Nem kell se fagylaltgép, se extra alapanyagok: dobjuk össze 10 ...

Címlapról ajánljuk

További cikkek

Top Receptek

Kovászos uborka egyszerűen

Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos  praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...

Egyszerű tökfőzelék

Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.

Legegyszerűbb meggyes kevert

Amikor gyors és finom sütire vágyunk, tökéletes választás. Nem csak meggyel, hanem bármilyen gyümölccsel, de akár csokival vagy magokkal, illetve ezek keverésével is elkészíthető.