Borzasztó mennyiségű hústerméket vont ki a Nébih egy vidéki üzemből

Egy hajmáskéri üzemből 3,4 tonna hústerméket vont ki a Nébih.

Súlyos szabálytalanságokat tárt fel egy hajmáskéri élelmiszer-előállító üzemben a Nébih:

a szakemberek 3,4 tonna jogsértő, részben nem nyomon követhető, részben lejárt fogyaszthatósági idejű tételt vontak ki a forgalomból

- írja a Nébih közleménye.

A tételeket zár alá helyezték, így a fogyasztókhoz ezek a termékek nem juthattak el.

A következő termékeknél találtak szabálysértést:

  • friss és fagyasztott húsok,
  • belsőségek, bőrke, toka- és zsírszalonna,
  • valamint sütnivaló kolbász.

A Nébih helyszíni videóját itt nézhetitek meg:

Minden érintett terméket az ellenőrzés helyszínén azonnal kivontak a forgalomból.  Az eljárás, valamint a bírság megállapítása folyamatban van. Az érintett vállalkozás adatai elérhetőek a jogsértés listán.

Forrásunk volt.

Címlapfotó: Nébih

Ajánlott videó

Legújabb receptek

Kókuszos keksztekercs

Ki ne szeretné a meghatározó gyerekkori édességet, a vendégségek, születésnapi bulik és iskolai vásárok sztárját, a keksztekercset? Ez itt a mi verziónk, próbáljátok ki, vagy ...

Meggyes-hibiszkuszos nyári frissítő

A nyári melegben néha nem is vágyunk másra, csak egy nagy pohár jéghideg, gyümölcsös frissítőre. Ez a meggyes-hibiszkuszos ital pont ilyen: egyszerre savanykás, üde, gyönyörű színű ...

Címlapról ajánljuk

6 apróságnak tűnő testi tünet, amire jobb, ha figyelsz, mert...

A pajzsmirigy-betegségek és azok kellemetlen tüneteinek kezelése sajnos a mai napig a leggyakoribb egészségügyi problémák közé tartoznak. Az alul- és felülműködés időben történő azonosítása és kezelése kulcsfontosságú. Ezúttal azokkal a meglepő, sokszor apróságnak tűnő tünetekkel foglalkozunk, melyeket nem érdemes elhanyagolni, mert az alulműkődés tipikus indikátorai lehetnek.

Brecz Judit

További cikkek

Top Receptek