Szélsőséges módszerrel fogyott 25 kilót ez az anyuka

Sokan kritizálják a módszer miatt, azonban az eredményei szerinte őt igazolják.

A két gyermekes anyuka, Courtney Luna jelentősen megváltoztatta életmódját, hogy elérje álomalakját. A nő két évvel ezelőtt döntött úgy, hogy kipróbálja az oroszlándiétát, mely igencsak extrém szabályokkal rendelkezik, hiszen csak húst és állatti eredetű ételeket lehet benne fogyasztani.

Courtney túlsúllyal és cukorbetegséggel küzdött, amikor belevágott a diétába. Azért, hogy megszabaduljon a cukoriránti sóvárgásától, a kezdetekben csak szardíniát evett. Ezután mást is felvett az étrendjébe, mára már többnyire csak marhahamburgereket, steakeket, tojást, lazacot, csirkét, szalonnát, vajat és sertésbőrt fogyaszt, de néha májat, szívet és sertésnyelvet is eszik.

Két éve kezdtem el így étkezni, mert elegem volt abból, hogy állandóan rosszul éreztem magam

- mesélte egy interjúban.

A nő elmondta, hogy rettenetesen rossz kedve volt a túlsúlya miatt, depresszióval küzdött és függött a szénhidrátoktól és a cukortól.

Courtneyt rengeteg kritika éri, mivel 700 napja nem evett zöldséget, azonban cseppet sem érdeklik ezek a hozzászólások, hiszen ő jól érzi magát végre a bőrében, megszabadult 25 kilótól és megnőtt az energiaszintje is.

Azért hozzá kell tenni, hogy ezek a szélsőséges diéták nem vállnak be mindenkinek, így érdemes szakemberhez fordulnunk, mielőtt belekezdnénk az életmódváltásba.

Forrásunk volt.

Címlapkép: Facebook


Még többet olvashatsz az étrendekről itt:

Ajánlott videó

Legújabb receptek

Címlapról ajánljuk

További cikkek

A mosógépnek van egy programja, amit szinte mindenki félreért: mutatjuk,...

A mosógépeken található programok száma évről évre nő: pamut, eco, gyorsmosás, finommosás, sport, gyapjú… és ott van a kímélő beállítás is, aminek tényleges szerepét sokan félreértik. A neve alapján sokan azt gondolják, hogy ez az, amit a legfinomabb anyagokhoz, például selyemhez kell használnunk, de már mutatjuk is, mire való valójában!

Top Receptek

Egyszerű tökfőzelék

Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.

Palacsinta alaprecept

Kicsik és nagyok kedvence a palacsinta. Akár sós, akár édes töltelékkel készíted, a legfontosabb, hogy az alap rendben legyen: ez a mi tökéletes palacsinta alapreceptünk, amiben biztosan ...