Februárom hústornyok és alkohol nélkül - azaz ilyen az én böjtöm

Hús, hús, hús - egyél húst! Ezzel a kijelentéssel én maximálisan tudok azonosulni...kivéve februárban, mert a február az más! Akkor se hús, se szesz, mégis várom minden évben.

Pár évvel ezelőttig habzó szájjal kérdezgettem volna mindenkitől, hogyhús és alkohol nélkül mi értelme élni,de mára lecsillapodott bennem ez a viharos belső tenger, mert igenis ki lehet bírni a fenti két csodálatos hozzávaló nélkül is az életet, bár nem könnyű. Szóval egy évben mindössze egy hónap, és simán játékban maradhat az ember!Ha emlékezetem nem csal, akkor körülbelül 5 évvel ezelőtt csináltam végig életem első és igazi böjtjét, ahogy a nagy könyvben meg van írva, ami nem ez a wannabe-sztori volt, amit azóta minden évben pörgetek februárban.

Hogy miért vágtam bele akkor a nagyböjtbe? Kellett a fájás!

Jó nem, igazából csak hajtott a kíváncsiság, hogy kibírom-e...én, aki egy olyan családban nőttem fel, ahol évente több disznóvágás volt, mint nemzeti ünnep, és az alkoholt se mint ellenség ismertem meg fiatalon - a pálinka- és forraltborgőzős hajnalokon, mikor is ittunk a disznó tiszteletére, és arra, hogy ne fagyjon be a seggünk.

Szóval anno úgy éreztem, hogy egy akkora hedonistának, mint én, ez legalább akkora kihívás lesz, mint lefutni egy ultrát, és nem is tévedtem. Dióhéjban a lényeg: minden fejben dől el! Azóta az első real böjtölés után rájöttem, hogy nekem bőven elég, ha kimaxolom ezzel a februárt, mert az a legrövidebb hónap (haha).Mikor megkértek rá, hogy blogoljak erről a 4 hetemről, igazából nem villanyozott fel, mert már nem újdonság, és aggódom, hogy már nem tudok róla olyan elánnal beszélni, főleg mert tudom, hogy mi fog történni - közel semmi!

Dió, cékla, feta | Lencsebolognai

Najó ez nem igaz, az elmúlt évek tapasztalata az, hogy.....

....kisimul a bőröm, 4:30 alatt futom a kilométereket, és ha meglőnek egy intergalaktikus lézervetővel, akkor összeforr a sebem, mint a Wolverine-nek.

Indiai paprikás krumpli, mentaszósszal | Padlizsánfasírt, tahini-szósszal

Szóval, ami tényleg igaz, hogy jobban érzem magam, és kevesebb Viszockijt hallgatok. Jobban alszom, és basszus, a regenerációm is felgyorsul.

Érdekesség: idén már januárban elkezdtem rákészülni a dolgokra, azaz egyre kevesebb húst ettem, és megfigyeltem, hogy egy közel 43 km-es teljesítménytúra után nem úgy éreztem magam, mint akin átment egy úthenger, és aztán még baseballütőkkel is összevertek. Volt egy kis izomláz a combomban, és annyi.

Azt, hogy ez a fejlődés csodálatos ironman-szervezetemnek köszönhető-e, vagy annak, hogy rengeteg növényi kaját toltam magamba, nem tudom, de a második tézis asszem hihetőbb.

Puliszka és szójás gombapörkölt | Sült karfiol és csicseriborsó snack

Szóval okoskodni, megtéríteni és prédikálni nem fogok, ellenben majd megmutatom, hogy miket ettem és hol. Mert jó vega kaját rendelni Pesten továbbra is nagyon nehéz - azokat én csinálom, otthon! És amennyire rohadt beképzelt mondatnak hat ez, annyira igaz, sajnos. Jó, de nem sír az arcom tovább, mert tényleg egyre jobb és jobb helyek nyílnak, ahol lehet hús nélkül is táplálkozni úgy, hogy nem leng be mindent feltétlen a curry-fűszerkeverék illata.

Egy hét múlva jelentkezem újra itt, akkor már megvilágosodva...ja, és a képek a tavalyi böjtöm szelekciójából származnak! Oké-oké, nem egy NENI bécsből, de azért mégis az kb. Na!

És ezt olvastad már az ízHUSZÁR magazinon?

Az utcán a kezünkből ettük a lecsót és a pörköltöt, és imádtuk! Két új helyet teszteltünk - VIDEÓ

Legújabb receptek

Kovászos uborka hagyományosan

A kovászos uborka az a savanyúság, amelyet nyáron majdnem minden magyar család hűtőjében megtalálunk, méghozzá egy jó nagy befőttes üveggel. Jól behűtve akár magában is frissítő ...

Citromfagyi

Mindösszesen 5 alapanyag és pár óra pihentetés szükséges hozzá, hogy elkészítsétek a szezon legfinomabb citromfagylaltját. Nem kell se fagylaltgép, se extra alapanyagok: dobjuk össze 10 ...

Címlapról ajánljuk

Érkezik a Dupla Adag első része — Így készül vasban...

Legújabb videósorozatunk első részében egy igazi klasszikus kerül a fazékba: chili con carne – méghozzá kétféleképpen. Dupla Adag című sorozatunkban megmutatjuk, hogyan készül el a hagyományos, húsos verzió, és azt is, hogyan lesz a húsmentes változat ugyanolyan laktató, ízletes és tápláló. Mindeközben megosztjuk veletek a legjobb tippeket, hogyan teheted a vegetáriánus chilit vasban gazdaggá, és azt is eláruljuk, milyen egyszerű trükkökkel segítheted a vas felszívódását. Ha kíváncsi vagy, hogyan lehet egy receptből két szuper fogás, maradj velünk!

Hirdetés

Kisokos fagyizáshoz – Így különböztesd meg a kamut az igazitól

Mióta az eszemet tudom, hiszek benne, hogy a legjobb dolog a nyárban, hogy minden sétába belefér egy fagyizás. Az egyik kedvenc édességem, és bár szívesen kísérletezek új, és izgalmas ízekkel, egyszer például megkóstoltam a kaliforniai paprika sorbet-t, isteni volt, azért még mindig az alapízek a kedvenceim. Amik egyébként annak is fokmérői, hogy adott helyen tudnak-e fagyit készíteni vagy sem. Annak érdekében, hogy titeket se lehessen zavarba hozni a fagyipultnál, most sorra vesszük az igazán jó fagyi ismérveit. Kajatények sorozatunk legújabb állomása következik.

Kormos Lili

További cikkek

Top Receptek

Kovászos uborka egyszerűen

Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos  praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...

Egyszerű tökfőzelék

Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.

Eredeti görög saláta

Régóta kerestem az igazi, valódi görög saláta receptjét, mert ahány helyen ettem eddig, pont annyiféle módon volt elkészítve. Most találtam egy receptet, ami gyanús volt, és görög ...