Nosalty-kvíz: Felismered nagyon közelről a menzás ételeket?
A menza ételeit lehetett imádni vagy utálni, de bizonyos fogások látványát valószínűleg sosem felejtjük el. Vajon akkor is felismered őket, ha csak egy apró részletet mutatunk belőlük?
Saját háztartásban 2013. szeptembere óta főzök, de előtte is előszeretettel kuktálkodtam, vagy én csináltam az ebédet, sütiket.
Konyha :)
Az első próbálkozásaim talán a rántotta meg a tükörtojás lehetett. Ahogy cseperedtem,mindig próbálkoztam nulla tudás mellett... szerencsére semmi sem lett ehetetlen, sőt, kifejezetten finomak lettek ezek a kreálmányok, éppen közük nem volt ahhoz,amit én csinálni akartam :D Első ilyen ételek között egy krumplifőzelék volt, ami a végére leves lett, és jó savanykás is volt (tettem bele mustárt), de elfogyott :) Omlettet csináltam sokat, töltve, mindent belekutyulva, feltekerve, szóval elképzeléseim mindig is voltak. Süti téren is vicces volt az első. Volt benne liszt, tojás, vaj, meg talán mangós szörpöt kevertem bele.. Mondanom se kell, mivel se sütőport, se hasonlót nem kapott, szörnyű sűrű és száraz volt, de tejjel csak bement :) Már mostanra minden megy. Szinte :) Arra rájöttem, nem mindig a megszokottat kell követni. Valahol a hagyományos és az újító között vagyok, néha már uncsi a sima bundába készített rántott hús, de ilyen cukros édes diós akármilyen bundába biztos nem forgatnám. Annak örülök, hogy van rá érzékem, de mindenképpen szeretem a praktikákat megtudni tapasztaltabb főzőtársaimtól. És persze: IMÁDOK főzni, és sütni is :)
A menza ételeit lehetett imádni vagy utálni, de bizonyos fogások látványát valószínűleg sosem felejtjük el. Vajon akkor is felismered őket, ha csak egy apró részletet mutatunk belőlük?
Az előételünk előfeltételezi, hogy itt-ott már belefuthatunk némi nyári csöves kukoricába, a főétel az autentikus görög nyarakat hozza tányérra, a desszert pedig a retró családi szülinapokat, ünnepnapokat idézi meg.
A vacsora időpontja, az esti nassolás és az alvás minősége is befolyásolja a fogyást. Mutatunk 5 esti szokást, amely segíthet a testsúlycsökkentésben - és ezt a dietetikus is alátámasztja.
Túlmisztifikált receptek helyett a 96 éves Dédimama receptje. Tanyán született, ott nőtt föl, sok hasznos praktikát hozott magával. Sokszor készítettük már, de legfinomabb akkor ...
Van, aki tejjel, van, aki csontlével, megint mások kovászos uborka levével készítik - mi így szeretjük, egy kis fűszerpaprikával és sok sok kaporral.
Amikor gyors és finom sütire vágyunk, tökéletes választás. Nem csak meggyel, hanem bármilyen gyümölccsel, de akár csokival vagy magokkal, illetve ezek keverésével is elkészíthető.